Krzysztof Błachowiak – ZnanyLekarz.pl

Więcej opinii o nas i o naszej pracy znajdziesz na portalu ZnanyLekarz.pl

Tutaj każdy pacjent, który chce wystawić komentarz musi się wcześniej zarejestrować. Dzięki temu opinia nie jest anonimowa i staje się bardziej wiarygodna.

 

 

Poniżej zamieszczamy także opinie pacjentów, pozostawione przez nich do wglądu w naszym ośrodku. Za wszystkie serdecznie  dziękujemy. Każda z nich jest dla nas ważna.

Mariola M.

17/06/2019

Lekarza p. Krzysztofa Błachowiaka wybrałam z internetu. Można było powiedzieć, że na pierwszy rzut oka można mu zaufać. NIE ZAWIODŁAM SIĘ !!! STRZAŁ W DZIESIĄTKĘ !!! Przyrównuję to do szczęścia na loterii. Pozbyłam się żylaków, nie wychodzą nowe, a ja mogę nosić krótkie spódniczki :-)) Dziękuję!

Ania M.

23/06/2018

Mimo 27 lat jestem już po operacji żylaków. Doktor Błachowiak to wspaniały lekarz, profesjonalista. Operacja zakończyła się sukcesem. Z mężem chcieliśmy zacząć starać się o potomstwo. Doktor po 2 tygodniach od operacji dał nam „zielone światło”, a już miesiąc po zabiegu byłam w ciąży :-)

G.P.

12/05/2017

Doktor Błachowiak to wspaniały człowiek – konkretnie, fachowo i uprzejmie podchodzi do problemu i pacjenta. To była moja kolejna wizyta i po raz kolejny jestem bardzo zadowolona.
Z podziękowaniem.